top of page

Opinie

Co mówią o mnie inni

licealistka, obecnie studentka

Wiktoria Piasecka

Pani Ania pozwoliła mi spojrzeć na moją osobę z innej perspektywy i docenić atuty, których nie dostrzegałam. Z jej pomocą podjęłam decyzję, na którą trudniej byłoby mi się zdobyć bez konsultacji. Spotkania wyglądały inaczej, niż te przeprowadzane z innymi doradcami zawodowymi w szkołach , co jest jak najbardziej na plus. Pani Ania poświęca dużo czasu na konwersację, która pozwala lepiej poznać rozmówcę.

studentka

Paulina Ponichtera

Bardzo przemiła, sympatyczna, z poczuciem humoru, a zarazem wykazująca się pełnym profesjonalizmem i dobrą radą Pani Ania. Z zaangażowaniem i chęcią, udziela pomocy osobom takim jak ja, którzy nie wiedzą, co chcą robić ze swoją przyszłością. W wartościowy sposób przedstawia swoje pomysły i spostrzeżenia na dany temat. Jestem w 100% zadowolona z udzielonych porad, na pewno Pani Ania znajdzie dobre rozwiązanie i dla Ciebie, abyś mógł/ mogła „cieszyć się przyszłością”. Serdecznie polecam. 👌👍☺️

ósmoklasistka, obecnie uczennica technikum

Zuzanna Połocka

Szkoła jest super i cieszę się bardzo, że się tam dostałam. Nasze spotkania pomogły mi bardzo w wyborze szkoły, ćwiczenia które robiłyśmy też były super i mi bardzo pomogły. Na pewno jeśli ktoś będzie szukał pomocy to panią polecę.

licealistka, obecnie studentka

Marta Walerczyk

Spotkanie z Panią Anią pozwoliło mi szerzej spojrzeć na możliwości studiowania i dalszej kariery zawodowej, uświadomiło mi to, że nie trzeba zamykać się na jeden konkretny kierunek, a można go wykorzystać w wielu aspektach oraz dziedzinach swoich zainteresowań.

ósmoklasista, obecnie licealista

Jakub

Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze szkoły średniej, za dobrą atmosferę i sposób prowadzenia rozmowy. Nasze spotkanie było jednym z ważnych elementów pozwalających wybrać mi kierunek dalszej nauki. Od roku uczęszczam do liceum o profilu ekonomiczno-politechnicznym i jestem przekonany, że była to właściwa decyzja. Jestem naprawdę zadowolony z konsultacji.

ósmoklasistka

Kasia Słońska

Była bardzo miła atmosfera, a Pani Ania pomogła mi uświadomić sobie, że warto spróbować dostać się do mojego wymarzonego liceum.

osoba pracująca

Jakub Gond

Spotkania z Anią pozwoliły mi określić, co jest dla mnie ważne w pracy. Podczas spotkań udało nam się określić moje silniejsze oraz słabsze strony, za sprawą analizy kwestionariuszy i wniosków wyciągniętych przez Anię. Czuję, że tych kilka spotkań wyczerpało temat. Polecam Anię i jej metody :)

mama ósmoklasistki

Joanna Słowińska

Dzięki Pani Ani moja ósmoklasistka poznała bardziej siebie i uwierzyła w swoje możliwości. Decyzja co do wyboru kierunku i szkoły wydaje się być teraz jednoznaczna! Profesjonalne doradztwo, ale przede wszystkim ciepłe słowo i umiejętność wysłuchania to cechy, które pozwalają mi polecać Panią Anię innym! Tobie też :)

mama ósmoklasistki

Karolina

Pani Ania bardzo profesjonalnie przygotowuje każde spotkanie. Swoją otwartością i przyjaznym usposobienie sprawiła, że córka bardzo się przed nią otworzyła, co sprawiło, że była bardzo otwarta na współpracę. Dzięki spotkaniom córka upewniła się co do swoich mocnych i słabszych stron i pozbyła się obaw co do wyboru szkoły :) Bardzo polecamy!!!

mama licealisty

Justyna Egiert

Pani Ania pomogła mi i synowi skupić się na najważniejszych jego umiejętnościach, wybrać cechy dominujące i dopasować kierunki studiów korespondujące z jego zainteresowaniami, pasjami oraz predyspozycjami. Cieszę się że trafiliśmy do Pani Ani, teraz wybór studiów będzie przemyślany i świadomy! Strzał w dziesiątkę!

ósmoklasista

informacja zwrotna z anonimowej ankiety

Bardzo Pani dziękuję za poświęcony nam czas, uśmiech, pozytywne nastawienie. Dostosowywała się Pani do tak naprawdę każdego ucznia - od tych, co wiedzieli co chcą robić w życiu, po tych co nie mają zielonego pojęcia. Ciekawe sposoby angażowania nas w lekcję. Dzięki tym zajęciom mam sprecyzowaną listę szkół, planów i jestem gotowa, żeby otworzyć nowy rozdział w moim życiu - naukę w liceum.

ósmoklasista

informacja zwrotna z anonimowej ankiety

Dziękuję za rozjaśnienie mi obrazu mojej przyszłości, pokazanie możliwości i pokazanie, że marzenie nie jest głupie. Dzięki temu znam już szkołę mojego pierwszego wyboru i nie czuję strachu związanego z niewiedzą.

licealista

informacja zwrotna z anonimowej ankiety

Przyjemna atmosfera, brak presji itp. to wszystko na pewno sprawiło, że stałem się bardziej otwarty. Budziła Pani moje zaufanie, dzięki czemu nie bałem się niczego powiedzieć, nie wstydziłem się, odnosiłem wrażenie, że można z Panią porozmawiać o wszystkim.
Testy psychologiczne/pytania potwierdziły wiele przypuszczeń i z pewnością zwiększyły mój poziom samoświadomości. Dzięki temu wiem teraz, czego powinienem szukać, a późniejsze spotkania pokazały mi, gdzie mam szukać.
Zachęciła mnie Pani do większego zainteresowania przyszłymi kierunkami, drzwiami otwartymi itp. bo przyznam, że samemu z siebie nie tak łatwo się za to wziąć.
Ponadto wszystko było dostosowane do mnie samego, wydaje mi się także, że mocno się Pani zaangażowała (chociaż w sumie to przecież Pani praca :) ), co sprawiło, że ja również chciałem się zaangażować.
Możliwość wyboru terminów spotkań przeze mnie też była świetną sprawą.

ósmoklasista

informacja zwrotna z anonimowej ankiety

Wszystko było dopięte na ostatni guzik, mimo 8.00 rano Pani uśmiechała się do nas i widać było tą chęć pomocy, że nie zostaliśmy ze wszystkim sami.

ósmoklasistka

informacja zwrotna z anonimowej ankiety

Jest pani fantastyczną osobą i podobało mi się jak pani przedstawiała różne sytuacje na przykładzie swojego życia dzięki czemu wiem jak się zachować w danej sytuacji. W pierwszym pytaniu zaznaczyłam wszystko, ponieważ wszystko było dla mnie bardzo ważne.

mama ósmoklasistki

Karolina Miler

Dzięki cudownej atmosferze panującej podczas spotkania można odnieść wrażenie, że rozmawia się z koleżanką. To bardzo ważne, bo nie ma bariery, a jest zaufanie i akceptacja. Opinia jaką córka otrzymała jest bardzo wyczerpująca, omówiona i przeanalizowana w każdym punkcie. Wybór szkoły był zgodny z sugestią i był to strzał w 10! Ogromne zaangażowanie Pani Ani w trakcie i po konsultacji, pomoc jeszcze kilka tygodni po jest niespotykana. Polecamy z całego serca.

osoba pracująca

Marta Kędziora

Najlepszy doradca zawodowy 🏆 Dajesz siłę i wsparcie, jakiego się normalnie nie dostaje. Mi dałaś siłę ubiegania się o pracę marzeń. Bez ciebie nigdy nie miałabym takiej siły... czasami człowiek potrzebuje wsparcia, podpory i wytłumaczenia, że to, co robi, ma sens... ty dajesz siłę do życia i sięgania dalej niż są nasze marzenia.

mama ósmoklasisty

Wioletta Rumowska

Bardzo żałuję, że dopiero niedawno trafiłam na Panią Anię: pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, zrozumienie dla potrzeb drugiej osoby, empatia i życzliwość. Oferuje pomoc i wsparcie wykraczając poza swoje obowiązki zawodowe stawiając zawsze na pierwszym miejscu drugiego człowieka. W kontakcie sympatyczna, uprzejma i bardzo miła. Polecam gorąco wszystkim szukającym swojej drogi - uczniom i rodzicom.

bottom of page